Открытие2-520x245На даний момент в Австралійському Національному Університеті є вакансії для аспірантів за фахом “інформатика”.

Чи думали Ви коли-небудь побачити кенгуру ~ насолоджуючись чудовим дозвіллям у вихідні дні, під час проведення своїх досліджень у сфері комп’ютерних наук в одному з кращих університетів світу? Все це і багато іншого пропонує Австралійський національний університет ( 22 місце у QS World University рейтингу 2016 року), розташований в Канберрі, столиці Австралії, що  має один з найвищих показників якості життя в світі.

Лабораторія кіберфізичних систем під керівництвом д-ра Сергія Богомолова шукає кандидатів для декількох дослідницьких позицій, аспірантів для досліджень у сфері кібер-фізичних систем. Аспіранти будуть розробляти нові методи проектування і аналізу кібер-фізичних систем (наприклад, автономні автомобілі).

Будь ласка, надсилайте повне резюме, а також мотиваційного листа, transcripts д-ру Сергію Богомолову (sergiy.bogomolov@anu.edu.au).

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, ознайомтесь з сайтом

Дедлайн подання заявки – 31 серпня.

Більш детальна інформація щодо дедлайнів та фінансування. Rolling deadlines + PhD scholarship

Інформація надана Eugenia Bogomolova

Посилання: https://www.prostir.ua/?grants=mozhlyvist-pojihaty-na-aspiranturu-do-avstraliji