З метою забезпечення якості освітньої діяльності, яка відповідає рекомендаціям і стандартам Європейського простору вищої освіти на механіко-технологічному факультеті передбачається послідовне дотримання визначених Університетом процедур запровадження, моніторингу, перегляду і оновлення освітніх програм з урахуванням зауважень та пропозицій стейкхолдерів.

Стейкхолдери – фізичні та/або юридичні особи, які заінтересовані у розвитку системи професійної освіти, мережі або окремих закладів професійної освіти та можуть впливати на систему або зазнають її впливу. Участь стейкхолдерів дозволяє ЗВО виявити контекст, в якому він функціонує, та визначити вимоги, дотримання яких для певної конкретної ОП становитиме «якість освіти».

Витяг з протоколу №8 від 29.04.2021 р. ОПП “Агроінженерія” другого (магістерського) рівня вищої освіти

Витяг з протоколу №7 від 30.04.2020 р. ОПП “Агроінженерія” другого (магістерського) рівня вищої освіти