2 червня 2017 року на базі Таврійського державного агротехнологічного університету відбувся семінар, організований компаніями «Агроальянс» та «CASE».

На семінар були запрошені керівники, інженери, оператори зернозбиральної техніки сільгосппідприємств Запорізької області, а також студенти старших курсів ТДАТУ, тобто усі, хто безпосередньо працює чи працюватиме на сучасній зернозбиральній техніці.

Менеджери та тренери провідних компаній, що займаються продажем та обслуговуванням імпортної сільськогосподарської техніки, ознайомили учасників семінару з компанією, продукцією, представили нову серію техніки Axial Flow – 6130, надали необхідну теоретичну інформацію. А також найцікавіше – провели навчальний тренінг (майстер-клас) перед сучасним комбайном, подарували університету різноманітні запчастини та вузли сільгосптехніки для наглядного навчання студентами.

Після цього фахівці компаній відповіли на усі питання, що цікавили учасників семінару та запросили студентів ТДАТУ на роботу.

Олеся Каританова, прес-служба ТДАТУ