На факультеті агротехнологій та екології Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбувся онлайн-семінар співробітників деканату з кураторами академічних груп.

На засіданні були присутні декан, заступники декана з навчальної роботи, заступник декана з наукової роботи, голова сектору профорієнтаційної роботи факультету.

Робота семінару складалася з декількох питань:

1. Організація освітнього процесу;
2. Оформлення дуального, індивідуального навчання.

Колективом деканату були визначені позитивні моменти в роботі колективу та визначені проблемні питання, окреслено шляхи їх вирішення. Незважаючи на умови роботи під час онлайн навчання є ряд питань, які необхідно обов’язково вирішувати в стислий період.

Акцентовано увагу на подальшій активній праці зі студентською академічною спільнотою в умовах дистанційного навчання та наданні необхідної консультативної допомоги як від кураторів, викладачів, так і представників деканату.