З 24 травня по 26 травня 2016 року у ТДАТУ згідно наказу Міністерства освіти і науки України №1026 від 18.05.2016р. триває первинна акредитацій на експертиза підготовки бакалаврів із напряму підготовки 6.170202 «Охорона праці».

Експертна комісія у складі: голови комісії – доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри охорони праці і навколишнього середовища Національного технічного університету «Харьківський політехнічний інститут» Березуцького Вячеслава Володимировича та члена комісії – доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри безпеки життєдіяльності Придніпровської Державної академії будівництва та архітектури Белікова Анатолія Серафимовича ознайомилась з  матеріально-технічною базою університету, провела комплексні контрольні роботи з дисциплін за циклами підготовки, була присутня на попередньому захисті дипломних проектів. Випускова кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності ознайомила комісію з навчально-методичним та інформаційним забезпеченням освітнього процесу.

Кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності