У ТДАТУ з 26 грудня 2017 року розпочато роботу акредитаційної експертизи підготовки освітньо-професійної програми Цивільна безпека зі спеціальності 263 Цивільна безпека за другим (магістерським) рівнем згідно з наказом Міністерства освіти і науки № 415-л від 14.12.2017 р.

Комісія у складі голови комісії Ренкаса Андрія Гнатовича – начальника інституту цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, кандидат технічних наук, доцент, голова комісії та Швиденка Андрія Валерійовича – начальника кафедри організації заходів цивільного захисту Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, кандидата технічних наук, доцента зустрілася з ректором університету доктором технічних наук, професором, членом-кореспондентом НААН України, Заслуженим працівником освіти України Кюрчевим Володимиром Миколайовичем, проректорами, колективом факультету АТЕ та професорсько-викладацьким складом, що працює на спеціальності 263 Цивільна безпека.

Комплексні контрольні роботи в межах акредитаційної експертизи підготовки освітньо-професійної програми Цивільна безпека зі спеціальності 263 Цивільна безпека за другим (магістерським) рівнем проводяться за узгодженим графіком з 26 по 27 грудня 2017 року.

Комісією оглянуто матеріально-технічне, кадрове та інформаційне забезпечення освітнього процесу, перевірено установчі документи. Експерти ознайомилися з науково-дослідною та виховною роботою, переглянули матеріали атестаційних заходів та працевлаштування випускників. Впродовж 26-28 грудня 2017 року заплановано екскурсії по університету.

Інформаційний супровід – деканат факультету АТЕ