20190424_082440На факультеті економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету відбувся другий тур конкурсу «Кращий куратор академічної групи».

Для участі в конкурсі було запрошено кураторів академічних груп, що стали переможцями першого туру конкурсу на рівні власних кафедр. На кожній кафедрі було заслухано звіти усіх кураторів про роботу та прийнято рішення про найкращого куратора за підсумками поточного навчального року.

У другому турі за звання «Кращий куратор академічної групи» боролись: Педченко Ганна Павлівна, к.е.н., доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності (куратор груп 41-ЕП та 21-сПТ); Бочарова Наталя Олександрівна, к.е.н., доцент кафедри менеджменту (куратор групи 21-МН); Краснодєд Тетяна Леонідівна, к.е.н., доцент кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму (куратор груп 31-ЕМ та 11-сЕМ); Осипенко Світлана Олександрівна (к.е.н., ст. викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування (куратор групи 21-ФБ); Ілляшенко Катерина Володимирівна, к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування (куратор груп 31-ОО та 11-сОО); Застрожнікова Ірина Володимирівна, к.н.  держ. упр., доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права (куратор групи 21-ПУ); Легеза Дар’я Георгіївна, д.е.н., доцент, завідувачка кафедри маркетингу (куратор групи 21-МБ МК).

Кожен куратор не лише представляв звіт про роботу, підкріплюючи виступ яскравими презентаціями, а й відповідав на питання конкурсної комісії й учасників заходу.

До конкурсної комісії другого туру конкурсу «Кращий куратор академічної групи» на факультеті економіки та бізнесу увійшли: проректор з науково-педагогічної роботи к.т.н., доцент Ломейко О.П., помічник ректора університету з організаційно-виховної роботи та студентських справ к.т.н., доцент Грицаєнко І.М., заступник голови профкому з культмасової роботи та оздоровлення, ст. викладач Зімонова О.В., заступник декана факультету інженерії та комп’ютерних технологій з організаційно-виховної роботи ст. викладач Антонова Г.В., заступник декана факультету економіки та бізнесу з організаційно-виховної роботи, ст. викладач Васильченко О.О., голова студентської ради факультету економіки та бізнесу Марченко К.Ю.

На розгляд конкурсної комісії, окрім звітів, було представлено документи, що підтверджують виконання плану роботи куратора та його співпрацю зі студентами групи.

Зі словами подяки кураторам за самовіддану й дуже нелегку працю виступила заступник декана факультету економіки та бізнесу з організаційно-виховної роботи ст. викладач Олена Олегівна Васильченко.

Під час заходу виступаючи ділилися своїми проблемами, з якими вони стинаються під час роботи, та виказували власне бачення можливих шляхів їх вирішення.

За підсумками конкурсу одноголосним рішенням конкурсної комісії найкращим куратором факультету економіки та бізнесу 2018-2019 н.р. було визнано куратора групи 21-МН Бочарову Наталю Олександрівну, яка буде представляти факультет на загально університетському турі конкурсу.

Вітаємо Наталю Олександрівну й бажаємо їй подальшої плідної праці на ниві виховання сучасної молоді!

За матеріалами: заст.. декана факультету з організаційно-виховної роботи, ст. викладач Васильченко О.О.