IMG_006310 квітня відбулася конференція трудового колективу та студентів факультету економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету, на якій пройшли  вибори декана факультету.

У роботі конференції взяли участь 83 особи, з них: 59 науково-педагогічних працівників, 12 співробітників та 12 студентів.

На цьому заході були присутні ректор ТДАТУ Кюрчев В. М. та  голова профспілкового комітету Андрущенко М.В.

В обговоренні звіту декана взяли участь: завідувачка кафедри менеджменту д.е.н., професор Світлана Анатоліївна Нестеренко та к.е.н., доцент кафедри менеджменту Олег Васильович Кравець. Виступаючі надали позитивний відгук про роботу Сергія Вікторовича Кармана на посаді декана факультету за минулий період та запропонували підтримати його кандидатуру на посаду декана факультету на наступні п’ять років.

У своєму виступі на конференції ректор університету д.т.н., професор, член-кореспондент НААН України Володимир Миколайович Кюрчев представив присутнім власне бачення шляхів розвитку факультету та висловив сподівання на підвищення якості діяльності усіх підрозділів, співробітників та студентів факультету економіки та бізнесу.

Згідно з інформацією, наданою відділом кадрів, на посаду декана факультету економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету надійшла єдина заява – к.е.н., доцента кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Сергія Вікторовича Кармана.

Відповідно до закону України «Про вищу освіту» було проведено таємне голосування делегатів конференції.

При підрахунку голосів лічильна комісія встановила, що кандидатуру Кармана Сергія Вікторовича на посаду декана факультету економіки та бізнесу підтримали 95,2 % виборців.

Делегати конференції затвердили протоколи лічильної комісії та прийняли рішення рекомендувати Вченій раді факультету економіки та бізнесу обрати на посаду декана факультету економіки та бізнесу Кармана Сергія Вікторовича.

За матеріалами:ФЕБ