Щороку на факультеті економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного настає момент, коли жвава наукова дискусія виходить за межі аудиторій всіх спеціальностей, від менеджерів до публічних управлінців, від маркетологів до бухгалтерів. Настає Новий час, коли кожен може висловитися, коли кожна ідея може бути почута, коли всі ми – одне ціле, наукове студентство ТДАТУ, єдині в своєму пориві, в пориві науки.

Наука – це те слово, яким можна повністю охарактеризувати щорічну студентську науково-практичну конференцію, головним питанням якої стали «Проблеми та перспективи економічного розвитку України». Питання, по істині державної важливості, адже сьогодні, в століття пандемії, економічні проблеми стали чи не символом сучасного світу.

На конференції було розкрито безліч питань і аспектів розвитку сучасної секторальної моделі економіки України, розглянуто проблематику та запропоновано шляхи вирішення. Державне управління, менеджмент, маркетинг, облік і аудит, торгівля і навіть історія Стародавнього Єгипту в контексті економічної та політичної проблеми: всі ці доповіді дозволили краще зрозуміти проблематику економічних проблем в загальному, і в контексті національної економіки України. Студенти факультету економіки та бізнесу показали високий рівень, що відзначили організатори, помітивши високу підготовку студентів.

Різноманітність тем, які були представлені до розгляду, дає чітке розуміння: економіка – це багатогранна величезна система, де кожне питання розглядається в контексті всієї макроекономічної системи. Адже тільки так можна розглянути будь-яке питання детально і комплексно, адже тільки тоді будь-яка економічна проблема нашої країни залишиться в минулому.

Цього року, нажаль, знов не було можливості провести конференцію «наживо». Однак, досвід минулого року показав, що проведення конференції в онлайн-форматі зовсім не впливає на бурхливе обговорення виступів доповідачів.

Конференція зібрала більше 60 студентів факультету, що свідчить про бажання учасників дізнатися про наукові напрямки, в яких працюють студенти восьми спеціальностей факультету.

Зі своїми доповідями на конференції виступили:

1. Катерина Марченко, група 11-МБ ФБ на тему: «Розробка національної стратегії фінансової інклюзії»
2. Юлія Ткачук, група 21-МН, на тему: «СММ як засіб просування товарів та послуг»
3. Богдан Мальчев, група 11-ПУ, на тему: «Роль децентралізації у розвитку регіональної економіки України»
4. Цинцовська Тетяна, група 21- ОО, на тему: «Креативний облік та його прояви»
5. Марія Чернишова, група 21-МК, на тему: «Маркетингові аспекти діяльності ТДВ «Яготинський маслозавод» на ринку молока та молочної продукції»
6. Аліна Бурдєй, група 11-ТР, на тему: «Рекреаційні центри Італії»
7. Валерія Хачко, група 11-ОО, на тему: «Статистичний аналіз рівня споживання товарів та послуг в Україні»
8. Євген Ложкін, група 12-ЕМ_К, на тему: «Економіка стародавнього Єгипту»
9. Софія Бурназа, група 11-ТР, на тему: «Рекреаційні центри Єгипту»
10. Катерина Чукіна, група 31-ФБ, на тему: «Сутність медичного страхування та визначення його доцільності в Україні».

Дякуємо усім доповідачам за яскраві презентації та змістовні виступи.

Дякуємо учасникам конференції, які долучилися до активної та жвавої дискусії.

Дякуємо голові наукового сектору студентської ради факультету Кирилу Щербакову за організацію та проведення конференції.

Сподіваємось, що наша конференція продемонструвала різноманітність напрямків, в яких можна здійснювати наукове дослідження! А питань у кожному напрямку ще більше.

Богдан Мальчев,
інформаційний сектор студради ФЕБ