На факультеті енергетики і комп’ютерних технологій ТДАТУ пройшов «Науковий батл» між активнішими студентськими групами факультету за звання найерудованіших.

У батлі взяли участь три команди по чотири учасники в кожній, свої групи представляли студенти 21ЕЕ, 31ЕЕ та 21КН. Вікторина складалась з трьох насичених раундів, за підсумками яких і визначились переможці заходу.

Питання першого етапу змусили учасників батлу згадати знання, терміни та формули з якими ми всі знайомились ще на 1 курсі на своїх спеціальностях. У другому етапі треба було розгадати ребуси, та відповісти на питання на ігровій навчальній платформі Kahoot! У третьому етапі командам довелося перевірити взаєморозуміння. Кожен по черзі тягнув карточку с питанням та без жодного слова був повинен пояснити відповідь.

За підсумками гри визначилися переможці: 1 місце у команди «НДЗГ», друге посіла команда «Dungeon Boss», третє місце – команда «Білі ведмеді».

Факультет енергетики та комп’ютерних технологій