У ТДАТУ на факультеті інженерії та комп’ютерних технологій відбувся конкурс на кращого куратора академічної групи.

На зборах були присутні майже всі співробітники факультету. Також були запрошені і представники студентства. Була створена компетентна комісія у складі Грицаєнка І.М., Зімонової О.В., Шлєїної Л.І., Антонової Г.В. та Тривайла О.

Куратори, які були визнані кращими на кафедрах факультету ІКТ: Рожкова О.П., Бондаренко Л.Ю., Пихтєєва І.В., Лубко Д.В. та Паляничка Н.О., звітували перед колективом про виховну виконану роботу за 2016-2017 н.р.

Після обговорення комісія виставила бали.

Найбільшу кількість балів отримала куратор 21 СМБ групи доцент кафедри «Технічна механіка» Бондаренко Л.Ю. Вона буде представляти факультет на конкурсі кращого куратора ТДАТУ. Щиро бажаємо  їй успіху!!!

Заст. декана факультету ІКТ з ОВР Антонова Г.В.

Фото Ганни Бовкун