Предметна олімпіада – це засіб виявлення талановитого студентства і важлива форма заохочення здобувачів вищої освіти до поглибленого вивчення дисциплін, що викладаються на кафедрі. Такий захід сприяє активізації і розвитку творчого, нестандартного мислення та стимулюванню творчих змагань в навчанні, прищепленню поваги та любові до обраної професії.

Крім того, отримані результати з предметної олімпіади є одним з важливих елементів оцінювання та самооцінювання рівня науково-методичної роботи ведучого викладача.

З 02 по 07 грудня на кафедрі «Електротехінка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» відбувся цикл олімпіад з наступних дисциплін: «Теоретичні основи електротехніки», «Основи електроприводу», «Контрольно-вимірювальні прилади з основами метрології», «Електричні машини». Для проведення предметних олімпіад була створена комісія у складі: завідувач кафедри, к.т.н, доцент Сергій Квітка, відповідальний по кафедрі за проведення предметних олімпіад та науково-дослідної роботи студентів, к.т.н., доцент Марина Постнікова та ведучі викладачі з дисциплін.

Переможцями І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисциплін кафедри стали:

• Артем Бурлаков (31ЕЕ група) – І місце з дисциплін «КВП з основами метрології» і «Електричні машини», ІІ місце з теоретичних основ електротехніки;
• Валентин Репешко (21СЕЕ група) – І місце з основ електроприводу;
• Анастасія Чепак (41ЕЕ група) – І місце з дисципліни «Основи електроприводу»;
• Олександр Грищенков (31ЕЕ група) – І місце з дисципліни ТОЕ, ІІІ місце – з КВПзОМ;
• Дмитро Бакута (21СЕЕ група) – ІІ місце з дисципліни ОЕП;
• Олександр Ревін (41ЕЕ група) – ІІ місце з дисципліни «Основи електроприводу»;
• Богдан Родін (31ЕЕ група) – ІІ місце з КВПзОМ, ІІІ місце з дисципліни ЕМ;
• Анастасія Лакосіна (31 ЕЕ група) – ІІ місце з дисципліни «Електричні машини», ІІІ місце з ТОЕ;
• Артур Курчанов (31ЕЕ група) – ІІІ місце з дисципліни «Теоретичні основи електротехніки»;
• Антон Грєвцев (11СЕЕ група) – ІІІ місце з дисципліни ТОЕ.

Традиційно призерів олімпіад привітали керівники предметних секцій та нагородили дипломами І-ІІІ ступеню і заохотили додаванням додаткових балів до їхнього рейтингу.

Колектив кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова доєднується до привітань та бажає наснаги, творчих злетів, успіхів в навчанні всім учасникам олімпіад.

Марина Постнікова, доцент,
відповідальна по кафедрі