У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного постійно оновлюється матеріально-технічна база. Це робиться для якісної підготовки фахівців.

Для реалізації цієї мети на кафедрі «Електротехнології і теплові процеси» за поточний рік розроблено і виготовлено другий лабораторний стенд з дисципліни «Електричне освітлення та опромінення» для проведення лабораторних робіт з дослідження світлотехнічних і енергетичних характеристик сучасних світлодіодних прожекторів.

На стенді встановлено нове обладнання, яке включає в себе два світлодіодні прожектори, один із яких живиться від сонячної батареї, інший керується за допомогою датчика руху і живиться від мережі 220В. Також на стенді встановлені цифрові прилади: вольтметр, амперметр, енергометр і люксметр.

Виготовлення такого стенду стало можливим завдяки цільовому виділенню коштів керівництвом нашого університету.

У розробці та виготовленні лабораторного стенду взяли участь студенти 11 СЕЕ групи факультету енергетики і комп’ютерних технологій Валентин Репешко, Богдан Данілевський і студентка 12 СЕЕ групи Анна Сомова під керівництвом к.т.н., ст. викладача Руслана Кушлика і к.т.н., доцента Романа Кушлика.

Кафедра ЕТТП