Протягом п’яти тижнів на підприємствах Мелітополя і Запорізької області проходила експлуатаційна виробнича практика для студентів 41ЕЕ групи.

Мета практики – закріплення знань, отриманих студентами в процесі навчання, на основі вивчення роботи підприємства, установи та організації, на яких студенти проходять практику. Підсумком практики є звіт про виконання програми та індивідуального завдання.

На конференції захисту звітів практики були присутні: зав. виробничої практики ТДАТУ Юрій Якунічев, керівники практики (зав. каф. доц. Юлія Постол, доц. Вадим Гулевський), викладачі та студенти кураторських груп кафедри ЕТТП.

Практика показала, що здобувачі ТДАТУ зарекомендували себе, як відповідальні і цілеспрямовані фахівці, які володіють базовими знаннями теоретичної підготовки та орієнтовані на обрану спеціальність.

Кафедра ЕТТП