На кафедрі іноземних мов Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбувся перший тур олімпіади. До участі були запрошені усі, хто любить і вивчає англійську мову.

Темою олімпіади було вибрано дуже актуальну проблему сьогодення, а саме злочинність. Кожен день ми бачимо у соціальних мережах, як рівень злочинності невпинно зростає, подекуди включаючи не тільки підлітків, але й дітей. Сучасні блогери перестають розуміти дозволені рамки, не знають законів і видають за хайп злочинну діяльність, яка викликає сміх у глядачів і бажання повторити це.

Здобувачам вищої освіти було запропоновано прослухати аудіо про сучасні методи охорони населення та відношення людей до цих тактик, опрацювати тексти про те, як запобігти злому свого житла та зберегти своє майно, про засоби захисту своїх даних у мережах, про недопустимість хабарництва. Студенти перевірили свої знання лексики та граматики і, наостанок, написали есе щодо висловлювання Герберта Уеллса «Злочинність та поганий рівень життя є мірилом провальної політики держави», де виразили своє ставлення до цього твердження.

Детальніше за посиланням.

Кафедра іноземних мов