English Time SCHOOLЗ метою розширення кругозору й вдосконалення володіння англійською мовою цього року на кафедрі іноземних мов викладачем Нісаноглу Наталею Георгіївною започатковано новий проект для студентів «OPENING THE BORDERS», у рамках якого організовуються відеоконференції з мешканцями інших країн. Онлайн-дискусії орієнтовані на обговорення проблем сучасності, подій, явищ, що передбачає виявлення різних позицій учасників як представників різних культур. Ці заходи спрямовані не лише на покращення навичок усного мовлення,  а й на формування у студентської молоді толерантного ставлення до міжкультурних відмінностей, що є, безперечно, значущим чинником у становленні майбутньої інтелектуальної еліти нашої держави в умовах глобалізації.

На сьогодні встановлено контакт з аргентинською мовною школою для дітей і дорослих «English Time». Під час віртуальних зустрічей у студентів нашого університету була можливість «доторкнутися» до аргентинської культури та обмінятись зі скайп-співрозмовниками інформацією, наприклад, про традиції та найпоширеніші побутові прикмети, поділитися своїми планами, мріями щось спробувати, навчитись чогось  нового в житті.

Крім цього, налагоджується контакт з унікальною східною країною – Японією. В жовтні була організована відеоконференція з японським викладачем англійської мови, під час якої наші студенти ставили питання стосовно життя японців: успішності навчання, улюблених видів спорту, особливостей національної кухні, розвитку автомобільної промисловості тощо.

Ми впевнені, що виключно всі учасники заходу отримали справжнє задоволення як від спілкування англійською мовою з іноземними співрозмовниками, так й від обміну культурним досвідом, що в цілому сприяє взаємозбагаченню та усвідомленню цінності розмаїття культур.

За матеріалами: викладач кафедри іноземної мови Нісаноглу Н.Г.