Конкурс наукових творчих робіт було організовано викладачами кафедри маркетингу 23 травня для учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Аграрний маркетинг». До конкурсу 19 студентів представили, як індивідуальні, так і колективні результати дослідницьких робіт. Учасники конкурсу презентували власні розробки, окремі проекти супроводжувались демонстрацією продукції підприємств, роботу яких досліджували студенти.

Оцінювали роботи та презентації студентів представники бізнесу: голова журі — Батих Тетяна Василівна, керівник багатопрофільної виробничої фірми Товариство з обмеженою відповідальністю  «Нежданна», та члени журі: Верещага Олексій Леонідович, директор ТОВ сільськогосподарське виробниче підприємство «Лана», та Калініна Алеся, менеджер з реклами мережі мебельних салонів «Будинок меблі». Журі високо оцінили презентації та наробки конкурсантів, надавали експертні поради та рекомендації щодо перспективних напрямів дослідження проектів.

Усі учасники конкурсу отримали пам’ятні подарунки від спонсора конкурсу та грамоти за активну участь у науково-творчому конкурсі. Ті студенти, чиї роботи було відзначено журі як найкращі, отримали грамоти переможців та грошові премії від спонсорів конкурсу:

1) Абраамян Анна Павлівна (Харківський державний університет харчування та торгівлі) отримала грамоту за зайняте І місце та грошову премію у розмірі 1000 грн.;

2) Ярошенко Анастасія Володимирівна (Харківський державний університет харчування та торгівлі) отримала грамоту за зайняте І місце  та грошову премію у розмірі 1000 грн.;

3) Завгородня Марина Сергіївна (Херсонський державний аграрний університет) отримала грамоту за зайняте ІІ місце  та грошову премію у розмірі 600 грн.;

4) Колектив студентів Харківського національного економічного університету у складі Лещенка Романа Ігоровича, Романескул Юлії Олександрівни, Мєщанін Дар’ї Віталіївни, Мороз Антоніни Павлівни отримали грамоту за зайняте ІІ місце  та грошову премію у розмірі 600 грн.;

5) Гасюк Володимир Валерійович (Уманський національний університет садівництва) отримав грамоту за зайняте ІІІ місце  та грошову премію у розмірі 400 грн.;

6) Хижа Валерія Олегівна (Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «ХАІ») отримала грамоту за зайняте ІІІ місце  та грошову премію у розмірі 400 грн.

За матеріалами: кафедра маркетингу