1Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного плідно співпрацює з компанією «Гідросила ГРУП». Один з найважливіших етапів цієї співпраці – створення спеціалізованих лабораторій на базі компанії. Це дає можливість студентам більш плідно вивчати теоретичну частину курсу під час дуального навчання.

Здобувачі вищої освіти Механіко-технологічного факультету ТДАТУ мають унікальну можливість проходження дуального навчання, виробничої та переддипломної практик на заводах компанії «Гідросила ГРУП». Студенти мають можливість ознайомитися з новітніми технологіями, що використовуються на підприємстві, а також перспективу подальшого працевлаштування.

У цьому році на базі кафедри мехатронних систем та транспортних технологій (ауд. 8.112) планується обладнати сучасну спеціалізовану навчальну лабораторію. Тут планується розмістити макети та зразки продукції виробництва «Гідросила» та інформативні наочні навчальні плакати задля підвищення рівня практичної підготовки студентів на реальних зразках гідравлічного обладнання для перспективного розвитку своєї професії.

Роботи по обладнанню лабораторії у самому розпалі, їх планується завершити до початку нового 2020-2021 навчального року.

за матеріалами сайту кафедри МСТТ