З 14 червня на кафедрі машиновикористання в землеробстві розпочалася навчальна практика з дисципліни «Вступ до фаху». Вона триватиме до 9 липня.

Керівники практики у 11 АІ групи – доценти Василь Мітков і Віталій Мовчан. Керівники практики у 12 АІ групи – доцент Вячеслав Мітін і старший викладач Наталя Задосна.

Навчальна практика розпочалася настановчо-організаційною конференцією, на якій відповідальні за практику викладачі кафедри роз’яснили здобувачам завдання практики, графік і об’єкти її проведення, розподіл груп і закріплення консультантів-представників кафедр і виробництва. По завершенню практики відбудеться також конференція, на якій здобувачі обміняються досвідом, обговорять шляхи вдосконалення її проходження і професійної підготовки у майбутньому.

Практика має своїм завданням ознайомити здобувачів з їх майбутньою спеціальністю шляхом виконання обов’язків дублера, помічника фахівця. Це дає змогу глибше проникнути у зміст і технологію майбутньої професійної діяльності. З метою більш глибокого ознайомлення із майбутньою спеціальністю, вчора, у перший день практики, здобувачі разом із керівниками відвідали товариство з обмеженою відповідальністю ТВЦ «АГРОСС» компанії Technique Machines International. Компанія TMI – офіційний дилер в Україні провідних німецьких виробників сільськогосподарської техніки: CLAAS, LEMKEN, AMAZONE.

Здобувачі відвідали підприємство Агроальянс, яке займається продажем тракторів та комбайнів американскої фірми CASE.

Такі ознайомчі екскурсії знайомлять здобувачів із специфікою сільськогосподарського виробництва і нових досягнень техніки, а також з питань економіки організації і управління на основі досвіду підприємства.

Василь Мітков; В’ячеслав Мітін;
відповідальні за навчальну практику, доценти кафедри МВЗ