7 лютого 2022 року для здобувачів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного спеціальностей 131 «Прикладна механіка» та 133 «Галузеве машинобудування» доцентом кафедри технічної механіки та комп’ютерного проектування імені професора В.М. Найдиша Оленою Дерезою була проведена лекція на тему «Rolling bearings» з дисципліни Інженерна механіка (деталі машин).

Згідно плану щодо забезпечення інтернаціоналізації діяльності кафедри лекційний матеріал подавався англійською мовою. У зв’язку з карантинними обмеженнями заняття проводилось за допомогою платформи онлайн-конференцій Zoom. Було розглянуто загальні відомості про підшипники кочення, систему позначення, призначення та сферу застосування підшипників.

Крім здобувачів вищої освіти на лекції були присутні завідувач кафедри Олександр Вершков, Олена Тітова – доктор педагогічних наук, професор кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика, професор кафедри іноземних мов, Валентина Верхоланцева – помічник ректора з міжнародних питань, доцент кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика.

Олена Тітова зазначила важливість знання іноземної мови, звернула увагу на високий рівень методичної і професійної підготовки викладача у процесі проведення лекційного заняття та сподівається на подальші повторення занять іноземною мовою викладачами кафедри.

Кафедра технічної механіки та комп’ютерного проектування
імені професора В.М. Найдиша