Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 07.05.2018 року № 618-л «Про проведення акредитаційної експертизи», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. № 978. 23 травня 2018 року на механіко-технологічному факультеті розпочала роботу експертна комісія Міністерства освіти і науки України з акредитації освітньо-професійної програми Агроінженерія зі спеціальності 208 Агроінженерія  за першим (бакалаврським) рівнем у складі: голова комісії – Пастухов Валерій Іванович – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри сільськогосподарських машин Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка; член комісії – Пушка Олександр Сергійович – кандидат технічних наук, доцент, декан інженерно-технологічного факультету Уманського національного університету садівництва.

Згідно з графіком 23 -24 травня 2018 року були проведені  контрольні вимірювання знань комплексних контрольних робіт акредитаційної експертизи студентами за освітньо-професійною програмою Агроінженерія освітнього рівня «Бакалавр».

В аудиторії 8.209 на протязі другої пари 23 травня 2018 року були проведені вимірювання знань з дисципліни нарисна геометрія та комп’ютерна графіка,  які проводили голова комісії д.т.н., проф. Пастухов В.І. та к.т.н., доц. Івженко О.В.

В аудиторії 1.301 на протязі третьої пари 23 травня 2018 року були проведені вимірювання знань з дисципліни комп’ютери комп’ютерні технології, які проводили викладач член комісії к.т.н., доц. Пушка О.С. та к.т.н. доц. Лубко Д.В.

В аудиторії 3.103 на протязі четвертої пари 23 травня 2018 року були проведені вимірювання знань з дисципліни фізика, які проводили член комісії к.т.н., доц. Пушка О.С. та ст. викладач Рожкова О.П.