Відповідно пунктів 4.117 «Положення про організацію освітнього процесу в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного», яке затверджено наказом №206-ОД від 27.05.2015 року та наказу №271-ОД від 25.11.2021 року на механіко-технологічному факультеті з 14.02.2022 року по 19.02.2022 року проходить захист дипломних робіт для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 208 – «Агроінженерія».

Захист дипломних робіт здобувачів вищої освіти за ступенем вищої освіти «Магістр», спеціальності 208 «Агроінженерія» приймають комісії у наступному складі:

Комісія №1

Голова ДЕК: Микола Артьомов – д.т.н., професор, завідувач кафедри оптимізації технологічних систем в рослинництві Державного біотехнологічного університету, м. Харків

Члени комісії:

Анатолій Панченко – д.т.н., професор, завідувач кафедри мехатронних систем та транспортних технологій;
Сергій Кюрчев – д.т.н., професор кафедри технології конструкційних матеріалів;
Володимир Кувачов – д.т.н., доцент кафедри машиновикористання в землеробстві;
Дмитро Журавель – д.т.н.. професор кафедри технічного сервісу та систем в АПК

Секретар комісії:

Анастасія Шамро– інженер кафедри мехатронних систем та транспортних технологій.

Комісія №2

Голова ДЕК: Ігор Паламарчук – д.т.н., професор кафедри процесів і обладнання переробки продукції АПК Національного університету біоресурсів і природо використання України, м. Київ

Члени комісії:

Олександр Караєв – д.т.н., доцент кафедри сільськогосподарських машин;
Олександр Скляр – к.т.н., професор кафедри технічного сервісу та систем в АПК;
Володимир Надикто – д.т.н., професор кафедри машиновикористання в землеробстві;
Анжела Волошина – д.т.н., професор кафедри мехатронних систем та транспортних технологій

Секретар комісії:

Віра Шевченко – старший лаборант кафедри сільськогосподарських машин

У цьому році до захисту дипломних робіт було допущено 131 здобувачів вищої освіти спеціальності 208 «Агроінженерія». Всі магістранти, які прийшли на захист, добре представили свої роботи та показали високий рівень підготовки, про що свідчать високі оцінки комісії.

Щиро вітаємо всіх здобувачів вищої освіти, які вже захистилися з успішним завершенням навчання, а тим, хто ще готується – бажаємо успіху на захисті дипломних робіт.

Людмила Чернишова, доцент,
заступник декана механіко-технологічного факультету