IMG_20200127_13375127 січня старша викладачка кафедри «Технічна механіка та комп’ютерне проектування імені професора В.М. Найдиша» Олена Михайленко відвідала закріплені за кафедрою Василівський та Великобілозерський райони. Меті візиту  – це профорієнтаційна робота з майбутніми абітурієнтами та їх ознайомлення з особливостями навчання у ТДАТУ. Разом з Михайленко О.Ю. профорієнтаційну роботу проводив   Гулевський В.Б. к.т.н., доцент кафедри електротехнологій і теплових процесів.

З метою надання інформації про вступну компанію Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного було проведено бесіду з учнями 11-х класів. Більш детально викладачі зупинилася на предметах ЗНО для вступу на спеціальності, за якими буде проводиться набір абітурієнтів на наступний навчальний рік. Крім цього, було роз’яснено умови вступу на державну та контрактну форму навчання в ТДАТУ.

Випускникам було запропоновано прийняти участь в предметній олімпіаді, яка дозволить отримати додаткові бали для покращення свого рейтингу під час вступу до ТДАТУ. Учні, яких зацікавила пропозиція, прийняли участь у першому турі.

– Тополинська ЗОШ – 3 учнів;

– Малобілозірська ЗОШ – 6 учнів;

– Малобілозірська школа-інтернат «Дивосвіт» – 7 учнів 11-го класу;

– Великобілозерської НВК №1 (школа – дитячий садок)– 19 учнів 11-го класу;

–  Великобілозерський ПАЛ – 7 учнів.

Було презентовано структуру Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, зроблено огляд факультетів та спеціальностей, за якими буде проводиться набір абітурієнтів на наступний навчальний рік. Також викладачі розповіли про умови вступу на заочне навчання.

Завдяки подібним заходам учні зможуть краще підготуватися до навчання в університеті та скласти враженя про наш навчальний заклад.

За матеріалами кафедри «Технічна механіка та комп’ютерне проектування

ім. проф. В.М. Найдиша» ст. викладача О.Ю. Михайленко