З 13 по 19 грудня 2021 року в Україні вперше проходить Національний тиждень читання. Це особливий час, коли читачі, письменники, видавці, бібліотекарі, книгарі об’єднаються навколо книги та читання. До акції приєдналися наукова бібліотека та студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Акція спрямована на залучення до читання художньої літератури молоді, яка, на жаль, сьогодні читає менше.

Цікаві пости на тематику читання у різних соціальних мережах: Facebook, Instagram, на сторінці веб-сайту наукової бібліотеки, на блозі БІБЛІО LIFE спонукатимуть молодь до читання книг.

Закликаємо всіх бажаючих приєднатися до акції. Для цього, розмістить цікавий пост, світлину чи відео, які пов’язані з читанням у вашому житті з хештегом #національнийтижденьчитання

Тетяна Кас’янова, провідний бібліотекар
абонементу художньої літератури