Найбільш очікувана багатопрофільна виставка у галузі сільського господарства відбулась нещодавно у Києві. Експозиції виставки охопили всі галузі сільського господарства, цього року в рамках зазначеного заходу відбулося 12 спеціалізованих виставок.

Найбільша агропромислова виставка в Україні і Східній Європі «АГРО-2019» виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок у всіх сферах АПК України. Виставка, як бізнес – захід, що надає можливість для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектора, а також є унікальним майданчиком для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Особлива увага приділялася новинкам сільськогосподарської техніки та обладнанню, сучасним агротехнологіям в усіх галузях сільського господарства.

Кожного року цей захід обов’язково відвідують викладачі кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки. У цьому році активну участь взяв старший викладач кафедри К.М. Карпенко Участь у заходах такого рівня є невід’ємною частиною підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки.

за матеріалами кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки