Листопад – особливий місяць! І не лише тому, що закінчилися 2 тижні контрольних робіт. Адже всі – і першокурсники, і студентська рада – з нетерпіння чекають Дебют першокурсника!

Саме тут першачки можуть показати всі свої приховані таланти, а студентський актив нарешті поближче познайомиться з новачками.

7 листопада наша велика факультетська родина зібралася,щоб подивитися – хто ж вступив до лав факультету агротехнологій та екології.

У журі – декан факультету Іванова Ірина Євгеніївна, заступник декана з виховної роботи Шлєіна Людмила Іванівна, голова факультету Швед Євген.

Присутні отримали незабутні емоції. Першокурсники запалювали цей вечір своїми танцями, піснями та жартами! Здається, що в той день весь університет чув, як факультет АТЕ голосно сміявся.

Крім виступів кожній групі ведучі приготували випробування. Звичайно, першокурсники гідно показали себе.

Кожна група була найкраща в своїй номінації :

«Найартистичніші» – 11ХТ

«Найдружніші»- 11ГЗ та 11СГЗ

«Найвинахідливіші» – 11ЦБ

«Найкреативніші» – 11САГ

«Найекологічніші» – 11ЕК

«Найвеселіші» – 11СВ та 11АГ

«Найяскравіші» – 11ГРС

Ми щиро вітаємо першокурсників з посвятою в студенти та бажаємо сил та наснаги! Обіцяємо, що наступні 5,5 років на факультеті АТЕ будуть найкращими!

Всім найвищих балів в залікову книжку та підвищену стипендію!

Голова інформаційного сектору АТЕ

Студентка 41 ОП групи Івова Наталія