28 листопада Відділ міжнародних зв’язків провів робочу зустріч з представником асоціації “UCM Italy”. Протягом зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці ТДАТУ з Асоціацією та перспективи участі студентів ТДАТУ у літніх практиках в Італії у рамках Проєкту EuroEst.

Основною сферою інтересів Асоціації UCM Italy є популяризація традицій і культури південноіталійської кухні, гостинності та туризму, а також просування відомих продуктів цієї території в усьому світі.

Партнерами нашої асоціації є професійні кухарі, готельєри та власники різних підприємств туристичної сфери Італії. Ми співпрацюємо, для того щоб створити стійкий і добре розвинений сектор індустрії туризму на міжнародному рівні.

Участь у проєкті безкоштовна. З боку асоціації студенту надається 1 проїзд в Італію і назад, страхування, весь необхідний юридичний супровід в Італії, проживання та 3-х разове харчування. Також студент має певну стипендію за участь у нашому проекті. Базова стипендія становить 450 євро на місяць і може бути збільшена до 550, 650 євро в залежності від професійного та мовного розвитку студента. Його можна підняти як під час підготовки до практики, так і під час літньої практики.

Восени, після закінчення практики, студентам в університеті видаються іменні сертифікати міжнародного рівня.