Наука – це один із складників фундаменту,

на якому постає «будівля» університету.

День науки в Україні відзначається в третю суботу травня. З’явилося свято в 1997 році у зв’язку з підписанням відповідного президентського указу.

Науковий потенціал України  вважається одним з найкращих в Європі. Українські вчені є авторами безлічі винаходів у різних областях науки. Науково-технічну діяльність регулює закон, прийнятий в Україні в 1999 році.

До Дня науки  наукова бібліотека університету презентує перегляд літератури  «Наука – розширення меж: розуму, часу, простору, можливостей», який представлено у великій читальній залі на другому поверсі бібліотеки.

Перегляд представлений  наступними розділами: «Становлення науки в Україні», «Ім’я в науці», «Нобеліанти родом з України», «Науку створюєш ти!». Крім представлених видань бібліотеки, матеріали до виставки люб’язно надала Богданова Л. В., провідний інженер з відділу питань інтелектуальної власності та інформації НДЧ.

Шановні науковці !

У ваше професійне свято ми поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх вчених і наукових співробітників університету. Здоров’я Вам і нових досягнень! Успіхів у роботі і щастя в особистому житті!

Зі святом Вас, дорогі вчені мужі і вчені дами!

Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду!