грудень 2020

МАТЕРІАЛИ VIII ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ МАГІСТРАНТІВ І СТУДЕНТІВ ЗА ПІДСУМКАМИ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ 2020 РОКУ

Механіко-технологічний факультет: Матеріали VIІI Всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів ТДАТУ (11-22 листопада 2020 р. Мелітополь: ТДАТУ)

Факультет енергетики і комп’ютерних технологій: Матеріали VIІI Всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів ТДАТУ (11-22 листопада 2020 р. Мелітополь: ТДАТУ)

Факультет агротехнологій та екології: Матеріали VIІI Всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів ТДАТУ (11-22 листопада 2020 р. Мелітополь: ТДАТУ)

ННІ загальноуніверситетської підготовки. Кафедра “Іноземні мови”: Матеріали VIІI Всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів ТДАТУ (11-22 листопада 2020 р. Мелітополь: ТДАТУ)

ННІ загальноуніверситетської підготовки. Кафедра суспільно-гуманітарних наук: Матеріали VIІI Всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів ТДАТУ (11-22 листопада 2020 р. Мелітополь: ТДАТУ)

Факультет економіки та бізнесу: всеукраїнська науково-технічна конференція, збірник тез доповідей. VIІI Всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів ТДАТУ (09-18 листопада 2020 р. Мелітополь: ТДАТУ)

листопад 2020

ПРОГРАМА VIIІ ВСЕУКРАНСЬКОЇ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ МАГІСТРАНТІВ І СТУДЕНТІВ ТДАТУ ІМЕНІ ДМИТРА МОТОРНОГО

Програма конференції. Секції факультету агротехнологій та екології

Програма конференції. Секції ННІЗУП. Кафедра суспільно-гуманітарних наук

Програма конференції. Секції ННІЗУП. Кафедра “Іноземні мови”

жовтень 2020

Запрошуємо до участі у VIIІ Всеукраїнській науково-технічній конференції студентів та магістрантів

Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного

Запрошуємо учнів та студентів взяти участь у науково-технічний конференції студентів і магістрантів ТДАТУ імені Д. Моторного, яка проводиться з 01 по 18 листопада 2020 року з наступних напрямків:
– вища математика
– комп’ютерні науки
– технічна механіка та комп’ютерне проектування
– фізика
– електротехнології і теплові процеси
– електротехніка і електромеханіка
– електроенергетика і автоматизація
– машинно-тракторні агрегати
– переробка та зберігання продукції сільського господарства
– екологія та охорона навколишнього середовища
– цивільна безпека
– рослинництво
– геодезія та землеустрій
– садівництво та виноградарство
– лісове господарство
– готельно-ресторанна справа
– економіка
– підприємництво, торгівля та біржова діяльність
– менеджмент
– маркетинг
– фінанси, банківська справа та страхування
– облік і оподаткування
– публічне управління, адміністрування та право
– туризм
– суспільно-гуманітарні науки
– іноземні мови (німецька, англійська, французька)

Форма участі очна та заочна.
Робочі мови конференції – українська, англійська, німецька, французька.

Для участі в конференції необхідно:
Надати заявку на участь у конференції за підписом керівника навчального закладу до 1 листопада 2020 року на адресу: м. Мелітополь, пр. Б.Хмельницького, 18, навчальний корпус №9, кімната 9.209.
Тел. (0619)42-04-35 Ел. почта: patent@tsatu.edu.ua

За результатами роботи конференції буде видано електронний збірник тез доповідей. Учасники конференції отримують сертифікат (за необхідності), який буде надісланий разом зі збірником тез доповідей на зазначену електронну адресу.

квітень 2019

1466703414 4 квітня 2019 р. в ауд. 5.103 о 12.00 відбулось пленарне засідання VI Всеукраїнської науково-технічної інтернет конференції студенів та магістрантів за підсумками наукових досліджень 2018 року. Конференція була організована “Радою молодих учених та студентів ТДАТУ”, науково-дослідною частиною та кафедрами університету. На урочистому засіданні були присутні ректор ТДАТУ Кюрчев В.М., проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Надикто В.Т. та координатор програми “Агрокебети” к.е.н., доцент Ковтун Олена Анатоліївна (НУБіП) деталі та фото на сторінці РМУС у Facebook

січень 2019

1466703414 16 січня 2019 р. відбулась зустріч представників Ради молодих учених та студентів з проректором з наукової роботи д.т.н. професором Надитко В.Т. та начальником науково-дослідної частини Прусом Ю.О. деталі та фото на сторінці РМУС у Facebook