IMG_20181128_150844

18 травня поточного року відбулось чергове засідання Ради молодих учених та здобувачів вищої освіти ТДАТУ. Метою засідання стало обговорення освітньо-наукової програми третього рівня вищої освіти (доктор філософії) зі спеціальності 133 «Галузеве машинобудування.
Перед присутніми виступив гарант освітньої-наукової програми, д.т.н., професор кафедри машиновикористання в землеробстві Дмитро Мілько. Він акцентував увагу на необхідності модернізації програми відповідно до вимог МОН.
В обговоренні питань, пов’язаних з підготовкою фахівців за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» для третього рівня вищої освіти (доктор філософії) виступили голова РМУЗВО, к.т.н., доцент Вадим Попрядухін, заступник голови РМУЗВО з наукової роботи Вікторія Лемещенко-Лагода та заступник голови РМУЗВО з організаційної роботи к.т.н., доцент Олександр Колодій. Під час дискусії активно обговорювались питання щодо необхідності вивчення іноземної мови, та перелік дисциплін, які охоплюють компетентності доктора філософії у галузевому машинобудуванні.
За результатами засідання прийнято рішення ухвалити представлену освітньо-наукову програму третього рівня вищої освіти (доктор філософії) зі спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» та рекомендувати представити модернізовану освітньо-наукову програму на затвердження Вченій раді університету.

Секретар РМУЗВО Юлія Холодняк