Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України “Про ліцензування освітньої діяльності” від 29.01.2021 № 11-л (Додаток 11.36) в аспірантурі університету відкрито 9 спеціальностей, з загальним ліцензійним обсягом 100 осіб.

Станом на 4 жовтня 2021 року, за результатами атестації на засіданнях кафедр, вчених радах факультетів та вступної кампанії 2021 в аспірантурі університету навчається 28 аспірантів та 1 докторант. 3 особи знаходяться в академічній відпустці.

Вступна кампанія до аспірантури проходила з 10 серпня по 21 вересня. Було допущено до складання вступних випробувань 10 осіб для навчання за 5 освітньо-науковими програмами: агрономія, професійна освіта, економіка, галузеве машинобудування, електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

За результатами вступної кампаній було зараховано 7 аспірантів, відповідно до наказу 1746-Н “Про зарахування до аспірантури” від 21.09.2021 р. 3 аспіранта зараховано за державним замовленням за спеціальностями: професійна освіта, галузеве машинобудування, електроенергетика, електротехніка та електромеханіка та 4 аспіранта будуть навчатись на контрактній формі навчання, за спеціальностями: агрономія, економіка, галузеве машинобудування.

Надається інформаційна підтримка здобувачів через розповсюдження Довідника для здобувачів першого року навчання, який детально покроково описує шлях майбутнього науковця під час навчання в аспірантурі.

Підготовка на ІІІ (освітньо-науковому) рівні вищої освіти докторів філософії (PhD) в аспірантурі ТДАТУ

За матеріалами,

зав. аспірантури к.е.н. Анастасії ЯКУНІЧЕВОЇ