13 грудня в Національному університеті біоресурсів і природокористування України Фонд Бориса Колеснікова підвів підсумки освітнього проекту «Агро 2019». Конкурс протягом двох місяців проводився серед студентів профільних вузів з метою привернути молодь до підприємницької діяльності, мотивувати до розвитку і кар’єрного росту.

До «Агро 2019» приєдналися 1700 конкурсантів із 34 навчальних закладів країни. Вони пройшли два етапи відбору: написали тести з профільних предметів і презентували експертам бізнес-плани інвестиційних проектів в сфері агропромислового комплексу. У фіналі 83 студента захистили власні проекти перед експертним журі.

Члени журі – директор департаменту рослинництва і землеробства компанії «АПК-інвест» Бенуа Батай і головний ветеринарний лікар тваринницького комплексу «АПК-інвест» Олександр Гоцай – визначили тридцять переможців «Агро 2019», чиї ідеї в агробізнесі виявилися найперспективнішими.

У лютому 2019 року за фінансової підтримки Фонду Бориса Колеснікова переможці побувають на престижному галузевому форумі «SIMA 2019» (Париж), на якому відвідають навчальні лекції, семінари та майстер-класи, познайомляться з інноваціями та трендами глобальної аграрної сфери, дізнаються багато цікавого на пізнавальній екскурсії по Франції.

Серед тридцяти переможців – студенти ТДАТУ, яким вдалося здивувати експертів галузі та довести перспективність своїх ідей:

1. ШЕВЧЕНКО А.І. (факультет АТЕ)
    2. СУХОВЕЦЬКИЙ А.О., (факультет ЕтаБ)
    3. КАЛІНІН О.В.(факультет АТЕ)

Подібні конкурси мають велике значення, оскільки проекти студентів оцінюють сторонні фахівці. Вони переконуються, що їхні вміння та компетенція, які були отримані в вузі, високо цінуються роботодавцями. Молоді люди бачать справжню ціну своїх знань, це їх стимулює до майбутніх звершень – наукової роботи, практичної підготовки.

Вітаємо з перемогою!

Науково-дослідна частина