УВАГА! ВИМОГИ ДО ДРУГОГО ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ!

ПРОВЕДЕННЯ ІІ ТУРУ

Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

з галузей знань і спеціальностей в 2019-2020 н.р.

ІІ тур Конкурсу проводиться у два етапи:

• перший етап – рецензування робіт;
  • другий етап – проведення підсумкової науково-практичної конференції.

Протягом першого етапу ІІ туру Конкурсу галузева конкурсна комісія розглядає подані наукові роботи та здійснює їх рецензування.

Просимо звернути увагу на характеристики та критерії оцінки рукопису наукової роботи (зокрема, новизна ідеї, теоретичні та практичні результати роботи разом з документальним підтвердженням їх впровадження, наукові публікації). Відсутність вказаних елементів у роботі – це втрата 55 балів зі 100, тобто робота фактично не буде відібрана  на другий етап.

За результатами рецензування формується рейтинговий список наукових робіт, який оприлюднюється.

На підставі рецензій галузева конкурсна комісія приймає рішення щодо визначення наукових робіт, автори яких запрошуються на підсумкову науково-практичну конференцію.

Після проведення підсумкової науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія підбиває підсумки ІІ туру Конкурсу та приймає рішення про визначення переможців Конкурсу, загальна кількість яких не може перевищувати 25 % від загальної кількості авторів наукових робіт, та нагородження їх дипломами: І ступеня – до 20%, ІІ ступеня – до 30%, ІІІ ступеня – до 50%.

Автор наукової роботи, який не брав участі у підсумковій науково-практичній конференції, не може бути переможцем.

Наукові роботи переможців Конкурсу оприлюднюються на веб-сайті базового вищого навчального закладу.

Зверніть увагу, що при виявленні ознак академічного плагіату галузева конкурсна комісія може зняти відповідну наукову роботу з Конкурсу.

Звертаємо увагу, що критеріям рецензії важлива роль відводиться документальному підтвердженню впровадження результатів роботи .

Термін подачі наукових робіт – до 17 січня 2020 р. (кімн. 9.209).

Науково-дослідна частина.

NMO-1271 Вимоги 2 тур вимоги 2 тур Всеукраинского конкурса