23 листопада 2018 р. в Таврійському державному агротехнологічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнського благодійного освітнього проекту «Агро 2019», ініційованого Фондом Бориса Колеснікова.

Цей конкурс націлений на студентів профільних вузів України, щоб підтримати їх прагнення реалізуватися в професії, перевірити знання і мотивувати майбутніх аграріїв для розвитку вітчизняної сільськогосподарської галузі.

Активну участь у першому етапі конкурсу взяли студенти механіко- технологічного факультету, факультету агротехнологій та екології, факультету економіки та бізнесу, які проходили комплексне тестування з профільних предметів. Загальна кількість учасників склала 30 осіб. Питання для студентів аграрних ЗВО готувалися спільно викладачами ТДАТУ, ХНТУСГ та НУБІП.

Злагодженій роботі студентів сприяли голова Ради молодих вчених МТФ Олександр Колодій, заступники декана МТФ В’ячеслав Мітін і Віталій Мовчан, голова Ради молодих вчених факультету АТЕ Валентина Щербина та начальник НДЧ Юрій Прус

12 грудня 2018 р. у фіналі відбудеться захист власних бізнес-розробок студентами, яких відбере оргкомітет конкурсу за  результатами тестування. Члени журі визначать тридцять авторів найперспективніших стартапів, які будуть премійовані поїдкою у лютому 2019 р. на світову виставку сільського господарства і тваринництва SIMA 2019 в Париж.

Побажаємо нашим учасникам успіху!

Науково-дослідна частина

Пресс-релиз_Агро_2019_1_этап