У жовтні-листопаді 2021 року Запорізькою обласною державною адміністрацією проводився  щорічний конкурс для обдарованої молоді у галузі науки. Традиційно найактивнішими учасниками є Запорізький національний університет, Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного та національний університет «Запорізька політехніка».  Всього в конкурсі взяли участь 105 наукових робіт студентів та молодих вчених і спеціалістів, 34 з яких – від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

За результатами засідань конкурсної комісії були підведені підсумки та у 16 номінаціях визначено 27 переможців, серед яких 5 – із ТДАТУ, що є другим показником серед інших ЗВО регіону.

Лауреатом у номінації «Технічні науки» став студент механіко-технологічного факультету ГОЄНКО ДАНИЛО (науковий керівник – к.т.н., доцент Івженко  О.В.).

Лауреатом у номінації «Економічні науки» стала студентка факультету економіки та бізнесу КУЗНЕЦОВА КІРА (науковий керівник – к.е.н., доцент Завадських Г.М.).

Лауреатом у номінації «Сільськогосподарські науки» став студент факультету агротехнологій та екології МОВЛИК ІВАН  (науковий керівник – к.с.-г.н., доцент Покопцева Л.А.).

У номінації «Технічні науки» серед молодих вчених лауреатом стала к.т.н., ст. викладач кафедри вищої математики і фізики ДЯДЕНЧУК АЛЬОНА ФЕДОРІВНА (науковий керівник – д.ф.-м.н, професор Кідалов В.В.)

У номінації «Сільськогосподарські науки» серед молодих вчених лауреатом стала асистент кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки КЕНЄВА ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА (науковий керівник – к.с.-г., доцент Білоусова З.В.)

У номінації «Біологічні, хімічні та екологічні науки» серед молодих вчених 2 місце зайняла  к.б.н., доцент кафедри геоекології і землеустрою ЩЕРБИНА ВАЛЕНТИНА ВІКТОРІВНА.

Наші студенти вибороли призові місця у наступних номінаціях:

2 місце – «Технічні науки» – ВАЛІЄВА КАРИНА, студентка механіко-технологічного факультету (науковий керівник – к.т.н. Холдняк Ю.В.);

2 місце – «Економічні науки» – КОЛЕСНИК ДМИТРО, студент факультету економіки та бізнесу (науковий керівник – к.е.н., доцент Демченко І.В.);

2 місце – «Сільськогосподарські науки» – БОЙКА МИКОЛА, студент механіко-технологічного факультету (науковий керівник: к.т.н., доцент Мітковв В.Б.)

2 місце – «Фізико-математичні науки» – НОВІКОВ АРТЕМ та ГОЄНКО ДАНИЛО, студенти механіко-технологічного факультету (науковий керівник – к.т.н, Холодняк Ю.В);

2 місце – «Біологічні, хімічні та екологічні науки» – САВЧЕНКО  ЄВЕЛІНА, студентка факультету економіки та бізнесу (науковий керівник – к.б.н., доцент Щербина В.В.;

3 місце – «Технічні науки» – МАЦУЛЕВИЧ ЮЛІЯ, студентка механіко-технологічного факультету (науковий керівник – ст. викладач Антонова Г.В.);

3 місце – «Фізико-математичні науки» – МАЦУЛЕВИЧ ЮЛІЯ та ВАЛІЄВА КАРИНА, студентки механіко-технологічного факультету (науковий керівник – к.т.н, доцент Бондаренко Л.Ю.);

3 місце – «Державне управління та політичні науки» – ЖЕРЕБЦОВА АННА, студентка факультету економіки та бізнесу (науковий керівник – к. н.держ.упр., Рибальченко Н.П.).

15 листопада 2021 року відбулося урочисте нагородження переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді в галузі наука та їх наукових керівників. Цьогорічна церемонія відзначення найкращих із молодих науковців через карантинні вимоги відбулася в онлайн форматі. Від ТДАТУ участь у церемонії взяли лауреати, їх наукові керівники та члени конкурсної комісії.

Зі словами привітання до переможців та їх наукових керівників звернулися заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Руслан Шиханов та начальник управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації Наталія Власова, які відмітили, що обласний конкурс є саме тією платформою, яка надає можливість молоді випробувати себе в різноманітній діяльності, застосувати на практиці здобуті знання, проявити свої здібності і  успішно реалізуватися в суспільстві.

За результатами оцінювання переможці конкурсу отримали Дипломи обласної державної адміністрації та грошові премії. Наукові керівники конкурсантів були відзначені Подяками обласної державної адміністрації.

Вітаємо переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді та бажаємо нових успіхів і наукових досягнень!

Науково-д

ослідна частина