Запорізька обласна державна адміністрація оголошує проведення обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки у 2018 році.

Учасниками Конкурсу можуть бути особи, які проживають на території

Запорізької області. Переможці Конкурсу визначаються в наступних категоріях:

• студенти вищих навчальних закладів ІІІ-ІУ рівнів акредитації всіх форм власності;
  • молоді спеціалісти промислових підприємств, установ та організацій області всіх форм власності віком від 18 до 35 років;
  • молоді науковці (доктори, кандидати наук, докторанти, аспіранти, викладачі, здобувачі, наукові працівники віком до 35 років)

Конкурс проводиться у номінаціях: фізико-математичні науки; біологічні, хімічні, екологічні науки; географічні та геологічні науки; технічні науки; сільськогосподарські науки; історичні та культурологічні науки; економічні науки; філософські та соціологічні науки; філологічні науки; юридичні науки; педагогічні та психологічні науки; медичні та фармацевтичні науки; мистецтвознавство, архітектура та дизайн; державне управління та політичні науки; фізичне виховання та спорт; менеджмент управління.

Подання на конкурс має включати: відомості про автора та наукового керівника; рекомендація за підписом керівництва; наукова робота (1 екземпляр обсягом до 25 друкованих сторінок тексту); короткий опис творчого шляху, досягнення у конкурсах у попередні роки.

Основними критеріями для оцінки поданих матеріалів є:  актуальність теми (10 балів); наявність елементів наукової новизни (10 балів); глибина наукового опрацювання проблеми (10 балів); оригінальність методів дослідження (10 балів); повнота, коректність та структурованість викладення матеріалу (10 балів); певні досягнення (авторські доробки та пропозиції щодо вирішення проблеми) (5 балів); наявність наукових публікацій, виступів на науково-практичних конференціях, наявність грамот, дипломів та інших заохочувальних відзнак за наукові досягнення у відповідній галузі (5 балів).

Матеріали подаються до НДЧ  університету (ауд. 9.209).

Термін подачі – до 10 жовтня.

Довідки: Гончарова В.В., тел. 42-04-35, 097-498-30-80