13 листопада на кафедрі МСТТ відбулась студентська науково-технічна конференція. Мета  конференції – ознайомлення з сучасними досягненнями науки й техніки, та з їх впливом на суспільство. Важлива складова подібних конференцій – зацікавлення студентів науково-дослідною роботою в галузі інноваційних технологій.

Студенти університету є активними учасниками наукових заходів: вони виступають із доповідями на наукових конференціях, публікують наукові статті, тези, беруть участь в університетських та всеукраїнських студентських олімпіадах та конкурсах наукових робіт. Це гарна нагода проявити себе та розкрити свій потенціал.

Головували секцією завідувач кафедри професор Панченко А.І. та секретар-магістр 15 МБ АІ групи механіко-технологічного факультету Сельська А.А. Під час засідання секції було заслухано 20 цікавих  та змістовних доповідей студентів.

Науково-дослідна та інноваційна робота студентів є складовою навчально – виховного і науково – інноваційного процесів, а також відіграє надважливу роль у підготовці майбутніх вчених та фахівців.

Заохочення студентів до поєднання навчальної, наукової та інноваційної діяльності, обов’язково сприятиме вдосконаленню якості вищої освіти, а також стимулює талановиту молодь до втілення власних креативних розробок.

За матеріалами: кафедра МСТТ