Днями відбувся виїзд викладачів кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки на дослідні поля, які розташовані в ТОВ «Енергія-2000» для прийому польових дослідів аспірантів. До заходу були запрошені директор ТОВ «Енергія-2000» Микола Бандура та головний агроном підприємства Олексій Меркулов.

Закладка і виконання дослідів (кількість повторностей, послідовність і терміни здійснення основних агротехнічних і облікових операцій, відповідність сучасним методикам) сприяють отриманню достовірних результатів.

Комісією встановлено, що досліди збули закладені згідно методик проведення наукових польових дослідів. Під час виїзду члени комісії висловили зауваження та побажання виконавцям наукових досліджень. В цілому, прийом дослідів аспірантів пройшов успішно.

Також співробітники кафедри провели наукове консультування ТОВ «Енергія-2000» в рамках виконання договорів про співпрацю. Були здійснені виїзди на поля, де вирощують соняшник, ріпак та різноманітні сорти пшениці озимої.

Робота була досить насиченою та цікавою. Окрім пізнавальної інформації, зустріч принесла чимало позитивних емоцій. Адже у той час, коли у світі вирує пандемія, живе спілкування набуває все більшої цінності.

Кафедра рослинництва імені професора В.В. Калитки висловлює щиру подяку директору ТОВ «Енергія-2000» Миколі Бандурі, який завжди підтримує та допомагає науковцям Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, та бажає міцного здоров’я та процвітання господарству.

Кафедра рослинництва імені професора В.В. Калитки