На кафедрі сільськогосподарських машин ТДАТУ відбулася традиційна науково-технічна конференція студентів. З вступним слово до учасників конференції звернувся завідувач кафедри Олександр Караєв. Він акцентував увагу студентів на важливості їх участі у науковій роботі.

Активну участь у конференції взяли участь:

Студент 25 МБАІ гр. Владислав Моторін з доповіддю «Розроблення колісного рушія гібридного типу», Олександр Галігузов 23 МБАІ гр. з доповіддю «Особливості проектування систем зрошення зерняткових плодових культур» і Аліна Торопова 23 МБАІ гр., яким були вручені сертифікати учасника науково-технічної конференції.

У роботі конференції також взяли участь науковці кафедри та здобувачі освітнього рівня бакалавр: Денис Пащенко (32 САІ), Сергій Гребенюк (32 САІ), Ярослав Мудрий (32 САІ) і Олександр Майборода (41 АГ).

За матеріалами доповіді серед викладачів і студентів відбулася дискусія, за результатами якої були надані пропозиції щодо поліпшення представлених наукових розробок.

Кафедра сільськогосподарських машин