Науковці соціологічної лабораторії Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного взяли активну участь у вебінарі «План реалізації та бюджет проєкту у програмі Горизонт Європа».

Питання, що розглядалися на вебінарі стосувалися основних кроків реалізації проєктів у програмі Горизонт Європа – від пошуку конкурсу, підготовки ідеї, формування консорціуму до планування діяльності та розрахування відповідного бюджету.

У вебінарі також взяли участь науковці університетів, співробітники наукових установ, представники малого та середнього бізнесу, громадських організацій, державних та комунальних установ, органів, місцевої та державної влади.

Команда експертів програми Горизонт Європа розказала та показала на конкретних прикладах як можна долучитись до реалізації проєктів програми, які пріоритети доцільно обрати зважаючи на специфіку проєкту, роз’яснено моделі участі та кроки, які потрібно здійснити, щоб знайти партнерів тощо. Основну увагу було приділено конкурсам 2022 року.

Галина Тараненко,
завідувачка соціологічної лабораторії ТДАТУ