Зацікавити промисловість у розвитку української науки – таку мету ставлять перед собою викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Днями, викладачі кафедри технологій конструкційних матеріалів ТДАТУ з робочим візитом завітали до ТОВ «Виробниче підприємство «Термоліт плюс» стосовно подальшої співпраці на виконання науково-дослідної роботи з вдосконалення технічних та технологічних характеристик обладнання для термообробки та плавки.

Цього року тема: «Вдосконалення технічних та технологічних характеристик обладнання для термообробки та плавки».

Під час візиту була проведена зустріч з директором підприємства Мурадом Ісаєвим та провідними конструкторами заводу, надано експертні висновки та рекомендації щодо вдосконалення технічних та технологічних характеристик обладнання для термообробки та плавки.

Детальніше за посиланням.

Кафедра технології конструкційних матеріалів