Між Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного та Федерацією роботодавців України підписано «Меморандум про партнерство та співпрацю щодо використання сучасних наукових розробок.

Вони ґрунтуються на моделі «зеленої» економіки, заходах із енергозбереження та застосування енергоефективних практик з метою економічного зростання підприємств України»:

– Федерацією роботодавців України (м. Київ) – Генеральний директор Руслан Іллічов.
– Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного (м. Мелітополь) – Ректор, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НААН України Володимир Кюрчев.
– Товариством з обмеженою відповідальністю «САВ КОМПЛЕКТ» (м. Запоріжжя) – Генеральний директор Сергій Бережецький.

«Федерація роботодавців України» (м. Київ) – це новий партнер для ТДАТУ і, а САВ «САВ КОМПЛЕКТ» (м. Запоріжжя) – це відома організація з якою Університет вже не перший рік співпрацює в галузі електронної підготовки та використання води в системі оборотного тепловодопостачання.

Сподіваємось, що підписаний «Меморандум про партнерство та співпрацю …» стане кроком для нових звершень науковців університету.

«Меморандум про партнерство та співпрацю щодо використання сучасних наукових розробок, які ґрунтуються на моделі «зеленої» економіки, заходах із енергозбереження та застосування енергоефективних практик з метою економічного зростання підприємств України» / Федерація роботодавців України (м. Київ), ТДАТУ (м. Мелітополь), ТОВ «САВ КОМПЛЕКТ» (м. Запоріжжя), К.; 2021. – 5 с.

Сергій Мовчан,
к.т.н., доцент, зав. кафедрою ГЕЗ,