Науковці та викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного постійно підвищують свою кваліфікацію, беручи участь у стажуваннях.

Викладачі кафедри комп’ютерних наук ТДАТУ: Сергій Шаров, Дмитро Лубко та Оксана Строкань взяли участь у міжнародному стажуванні «Achieving Excellence in Teaching, Research and Commercialization». Захід було організовано в онлайн режимі за допомогою Microsoft Teams. Організаторами програми розвитку були Amity Institute of Information Technology, Amity University (Калькутта, Індія). Взяти участь у стажування могли кандидати наук, викладачі закладів вищої освіти, науковці.

Протягом 5 днів спікери ділилися досвідом щодо сучасних навчальних методологій, онлайн -менторства та онлайн-оцінювання, структури якісних наукових статей, електронних ресурсів для науковців, комерціоналізації наукової діяльності тощо.

Детальніше за посиланням.

Редакційно-видавничий відділ