Науковці кафедри машиновикористання в землеробстві активно займаються підготовкою до весняно-польових робіт на базі науково-навчального центру ТДАТУ (c. Лазурне).

Співробітники кафедри д.т.н., професор Володимир Надикто, к.т.н., доцент Абдулмелік Аюбов, та к.т.н., доцент Тетяна Чорна проводили підготовку до експериментальних досліджень зносостійкості лап культиваторних на КПП-8,3 при проведенні технологічної операції передпосівної обробітку ґрунту. Роботи відбувалися у рамках Договору про наукове співробітництво Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та Державного підприємства «Науково-інженерний центр матеріалів для зварювання та наплавлення Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона Національної академії наук України».

Підготовчі роботи дуже важливі та є фундаментальними, адже саме від них залежить ефективність роботи машинно-тракторного парку при його експлуатації.

Євген Ігнатьєв,
в.о. завідувача кафедри машиновикроистання в землеробстві