Рівень розвитку науки і техніки є визначальним чинником прогресу суспільства, підвищення добробуту громадян, їх духовного та інтелектуального зростання.

Останнім часом все більше приділяється уваги розвитку науки як джерела економічного зростання і невід’ємної складової національної культури та освіти, створення умов для реалізації інтелектуального потенціалу громадян у сфері наукової і науково-технічної діяльності, забезпечення використання досягнень вітчизняної та світової науки і техніки для задоволення соціальних, економічних, культурних та інших потреб. Заклади вищої освіти не залишаються осторонь від цих питань і з кожним роком все більше долучаються до наукової діяльності.

Опублікування статей науково-педагогічних працівників в вітчизняних та закордонних виданнях є способом оприлюднення результатів наукових досліджень, способом представлення наукових здобутків світовій науковій спільноті та суспільству.

Публікуючи свої результати наукової діяльності в закордонних журналах, ми отримуємо більший радіус дії читацької аудиторії в порівнянні з вітчизняною аудиторією українських журналів – з нашою роботою зможе ознайомитися велике коло вчених з усього світу.

Співробітники кафедри ТСС АПК доц., к.т.н. Наталія Болтянська, проф., к.т.н. Олександр Скляр, доц., к.т.н. Радміла Скляр та технік І категорії Артем Комар взяли участь у I міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Шляхи розвитку науки в сучасних кризових умовах», яка відбулась 28-29 травня 2020 року. Вона була присвячена теоретичним та прикладним дослідженням, розробці пропозицій розвитку науки у середовищі загроз та нових викликів.

Доповіді учасників були опубліковані в Міжнародному електронному науково-практичному журналі «WayScience», місія якого – прокласти шлях розвитку сучасної науки від ідеї до результату. Завданнями цього журналу є: генерація інноваційних ідей; розповсюдження інформації щодо передових досліджень в міжнародному масштабі; формування наукової платформи для розвитку молодого покоління вчених; сприяння розвитку наукової дискусії. Доповідачі отримали сертифікати учасників конференції.

Кафедра ТСС АПК