Науковці Таврійського ДАТУ постійно підвищують свою кваліфікацію, беручі участь у семінарах, тренінгах, конференціях тощо.

Завідувач кафедри комп’ютерних наук Сергій Шаров долучився до вебінару «Успішна онлайн подія від А до Я». Захід був проведений за підтримки проєкту USAID. Спікерами були Роман Гринишин (деректор event-агенства Travelite Mice & Travel), Володимир Терновський (менеджер з розвитку трудових ресурсів в Проєкт USAID), Ольга Мілінчук та Юлія Центелевич (HR-директорка компанії Агросем), які на професійному рівні представили ідею та зміст онлайн заходу.

Передбачається провести три вебінари на дану тематику. На них будуть розглянуті питання планування онлайн події та їх наповнення, налагодження та підтримання комунікації зі слухачами під час проведення подій різного формату, використання інструментів для комунікації та проведення онлайн тренінгів, просування подій у інтернет-мережі.

У першому вебінарі під назвою «Ч. 1. Наповнення» були розглянуті питання:

1. Види онлайн-подій. Відмінності. Особливості проведення.
2. Наповнення. Підбір інформації. Формати. Цікава подача.
3. Як тримати увагу. Як мотивувати учасників онлайн-подій ставити запитання.
4. Лайфхаки з організації та проведення онлайн-подій.

Детальніше за посиланням.

Кафедра комп’ютерних наук