29_062547_volohВідповідно до Указу Президента України №168/2017 від 28 червня 2017 року, що опубліковано на офіційному порталі голови держави, доктор біологічних наук, професор кафедри екології та охорони навколишнього середовища Таврійського державного агротехнологічного університету Волох Анатолій Михайлович отримав звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

«За вагомий особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм».

Загальний педагогічний стаж д.т.н., професора Волоха Анатолія Михайловича складає 39 років.

Екстраординарний член Німецького товариства дослідження диких тварин та мисливства, член ради з захисту кандидатських та докторських дисертацій Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України, член Ради Українського теріологічного товариства, член міжнародного теріологічного товариства, почесний член Українського товариства мисливців та рибалок.

Автор понад 170 наукових статей, опублікованих у Іспанії, Канаді, Молдові, Сербії, Словаччині, США, Польщі, Росії, Україні та ФРН, а також монографії: «Охотничьи звери Степной Украины» (Херсон, 2014). Співавтор багатьох монографій.

Має відзнаки: «Відмінник народної освіти УРСР» (1991), «За наукові досягнення» (2007) та «За вагомий внесок у розвиток освіти» (2007); Знак Пошани (2010).

Викладає дисципліни: «Загальна екологія», «Методологія та організація наукової діяльності», «Проведення популяційних та біоценотичних досліджень на територія та об`єктах ПЗФ».

Наукові інтереси: Фауністика та зоогеографія, аут- та синекологія, управління популяціями мисливських тварин, охорона ссавців, а також організація та ведення мисливського господарства.