12 квітня 2017 року в Житомирському державному технологічному університеті відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, магістрів, аспірантів «Актуальні напрями досліджень молодих учених в іншомовному просторі».

Дослідження молодих науковців були представлені в чотирьох галузях: інженерно-технічні науки, економічні науки, гуманітарні науки, інформаційно-комп’ютерні технології. Робочі мови конференції – англійська, німецька та французька.

Таврійський державний агротехнологічний університет представляли Торбунова Анастасія та Гешева Ганна, студентки ІІ курсу спеціальності «Комп’ютерні науки». Їх доповіді було визнано найкращими під час засідання секції інформаційно-комп’ютерних технологій. Ще 10 студентів нашого університету взяли заочну участь у цій конференції і подали тези до збірки наукових праць студентів англійською та німецькою мовами.

Колектив кафедри іноземних мов ТДАТУ висловлює свою вдячність ректору Житомирського державного технологічного університету, доктору економічних наук, професору Євдокимову Віктору Валерійовичу, завідувачу кафедри іноземних мов, кандидату філологічних наук, доценту Могельницькій Людмилі Францівні, усім викладачам та студентам ЖДТУ за чудову атмосферу наукового спілкування.

Бажаємо всім учасникам конференції успіхів у подальших наукових дослідженнях та запрошуємо до участі студентів та магістрантів ЖДТУ у науково-практичних конференціях Таврійського державного агротехнологічного університету!

Колектив кафедри іноземних мов ТДАТУ