У рамках щорічної науково-технічної конференції магістрантів та студентів ТДАТУ, яка проходила з 13 березня по 17 березня 2017 р., на кафедрі іноземних мов працювала секція «Філологічні науки».

14 березня 2017 р. з доповідями філологічної спрямованості традиційно виступили учні середніх загальноосвітніх закладів  та студенти коледжів м. Мелітополя та Мелітопольського району. З вітальним словом перед учасниками виступив проректор з наукової роботи, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент НААН України, заслужений діяч науки і техніки України Надикто В.Т.

Цього року одним із кращих доповідачів став представник ВСП «Василівський коледж ТДАТУ» Левченко Марк з доповіддю про фразеологізми як позначення морально-естетичних якостей людини у німецькій мові. Доповіді студентів ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» Шевцова Володимира та Бабака Віктора були присвячені видатній постаті в англійській літературі Льюїс Керол та його наробку в літературі та науці.  Дослідження Євстаф’єва Андрія з ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» про вплив англійської мови на розвиток сучасної української мови викликало палку дискусію серед учасників конференції. Учні Констянтинівського ліцею «Ерудит» Шинкаренко Віолетта, Костюк Данило та Ворфоломєєв Владислав зацікавили своїми доповідями про сленг, використання конвертованих слів, скорочень та абревіатур у сучасній англійській мові у творах англійських письменників.

Результати своїх досліджень доповідачі представляли як українською, так і іноземними мовами. Усі учасники конференції отримали сертифікати  конференції і задоволення від наукового спілкування в академічному середовищі ТДАТУ.

Викладачі кафедри іноземних мов ТДАТУ бажають учасникам конференції наснаги й успіхів у подальших наукових дослідженнях і запрошують до участі у наступному році.