28 лютого відбувся обласний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

В рамках співробітництва кафедри вищої математики і фізики ТДАТУ та комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Мелітопольської міської ради Запорізької області асистентом кафедри Ларисою Халанчук було підготовлено двох учасників обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук на секції «Математика»: учень 9 класу ЗОШ № 14 Гліб Філобок та учениця 9 класу ліцею № 5 Анастасія Халанчук. За результатами конкурсу Анастасія посіла 3 місце.

Вітаємо учасників, призерів та їх керівника і бажаємо творчої наснаги, здоров’я та подальших перемог.

Наталя Сосницька,
зав. кафедри вищої математики і фізики